сите категории

За нас

Вие сте тука:Дома> За нас

За нас

Shandong Yulin New Decoration Materials Co., Ltd. е филијала на компанијата Shandong Fuju New Materials Co., Ltd, која е фабрика од 300,000 квадратни метри со повеќе од 10 години искуство во производството на WPC производи. Нашата компанија е специјализирана за истражување и развој на материјали за внатрешна декорација на WPC, производство и продажба. Нашите главни производи вклучуваат WPC ѕиден панел, цевка, таван, обложување на ѕидови, покриви и огради итн. Ние посветуваме нудиме висококвалитетни производи за клиентите со напредна опрема и квалификуван персонал. Во последниве години, нашата фабрика воведе серија напредна опрема, посветена на развој на нови производствени процеси и формулации за подобрување на квалитетот и понуда на повеќе стилови. Нашиот оддел за КК развива планови за проверка на квалитетот за секоја серија на стоки. Од инспекција на материјалот до инспекција на пакување, ние се погрижуваме секој процес да е целосно во согласност со стандардот. Нашите производи се извезени во повеќе од 80 земји како САД, Австралија, Германија, Мексико, Бразил итн. Повелете сите клиенти од целиот свет да ја посетат нашата фабрика!

Директна фабрика

10+ години производствено искуство

300,000 квадратни нозе

Едношалтерски давател на решенија за материјали за украсување WPC!

Директна фабрика

Висококвалитетен

Совршен систем за управување со квалитет

Користете 100% девствени материјали

30 години гаранција

Висококвалитетен

Брза и навремена испорака

20,000 тони годишно производство

Сами ги контролираме сите процеси од суровина до готов производ

Ветување 10 дена испорака

Брза и навремена испорака

Добра услуга

Добро обучениот продажен персонал може точно да ги разбере вашите потреби и да ви обезбеди професионални решенија.

7*24 часа услуга овозможува секое ваше прашање да биде одговорено во рок од еден час.

Добра услуга

Богато искуство со извоз

Нашите производи се извезени во повеќе од 80 земји како САД, Австралија, Германија, Мексико, Бразил итн. Повелете сите клиенти од целиот свет да ја посетат нашата фабрика!

Богато искуство со извоз

нашата Фабрика

Жешки категории