сите категории

Главни производи

За нас

Shandong Yulin New Decoration Materials Co., Ltd. е филијала на компанијата Shandong Fuju New Materials Co., Ltd, која е фабрика од 60000 квадратни метри со повеќе од 10 години искуство во производство на WPC производи. Нашата компанија е специјализирана за истражување и развој на материјали за внатрешна декорација на WPC, производство и продажба. Нашите главни производи вклучуваат WPC ѕиден панел, цевка, таван, обложување на ѕидови, покриви и огради итн. Посветуваме нудење производи со висок квалитет за клиентите со напредна опрема и квалификуван персонал……

Дознај повеќе
За нас

сертификати

1
2
3
4
ПРИМЕНА

Нашите производи се широко користени

Вести

 • Уметноста се среќава со совршенството: WPC ѕидните панели трансформираат проект од 3000 квадратни стапки
  Уметноста се среќава со совршенството: WPC ѕидните панели трансформираат проект од 3000 квадратни стапки

  Во спектакуларен приказ на изработка и дизајн, воодушевени сме што можеме да го објавиме успешното завршување на нашиот најнов проект, каде што елеганцијата на ѕидните панели WPC (Дрво-пластична композитна) е издигната до нови височини. Се протега на импресивни 3000 квадратни метри, овој проект е доказ за беспрекорната фузија на функционалност и естетска привлечност.

  2023-10-09
 • Индустријата на ѕидните панели WPC ги прифаќа иновациите: совршен спој на одржливост и естетика
  Индустријата на ѕидните панели WPC ги прифаќа иновациите: совршен спој на одржливост и естетика

  Среде глобалните грижи за животната средина, индустријата за ѕидни панели WPC (Дрво-пластика композитни) бележи значителен раст во последниве години. WPC ѕидните панели се појавија како истакнат избор за внатрешен и надворешен декор, со уникатни предности. Неодамнешните случувања во индустријата покажуваат дека иновативните технологии и дизајни го водат секторот кон зголемена одржливост и естетика.

  2023-08-04
 • Добредојдовте посета на тајландски клиенти на 17 јули
  Добредојдовте посета на тајландски клиенти на 17 јули

  Со задоволство можеме да објавиме дека нашата ценета фабрика за внатрешни ѕидни панели WPC во Лини, Кина, имаше привилегија да биде домаќин на посета од ценет клиент од Тајланд на 17-ти јули. Оваа посета означи значајна пресвртница во нашите меѓународни деловни потфати, бидејќи продолжуваме да го шириме нашето присуство на глобалниот пазар.

  2023-08-04

Жешки категории